Aion Balkan Community
Aion Balkan Community
Aion Balkan Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aion Balkan Community


 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Samo trac ili istina?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Skid

Skid


Posts : 17
Join date : 23.02.2010
Age : 49
Location : Novi Sad, Serbia

Samo trac ili istina? Empty
PostajNaslov: Samo trac ili istina?   Samo trac ili istina? Icon_minitimesub vel 27, 2010 1:19 am



Zadnja promjena: Skid; sub vel 27, 2010 2:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Vujo
Admin
Admin
Vujo


Posts : 50
Join date : 21.01.2010

Samo trac ili istina? Empty
PostajNaslov: Re: Samo trac ili istina?   Samo trac ili istina? Icon_minitimesub vel 27, 2010 9:04 am

Gdje li si to nasla xD!!!!ma nek pricaju zaboli me....

server je ok!!! a i ona Very Happy
[Vrh] Go down
https://aion-balkan.forumotion.com
Hammer

Hammer


Posts : 11
Join date : 08.02.2010
Age : 38
Location : Glozan,Serbia

Samo trac ili istina? Empty
PostajNaslov: Re: Samo trac ili istina?   Samo trac ili istina? Icon_minitimesub vel 27, 2010 11:08 am

hehe to je pisao neko ko nema veze sa zivotom Very Happy ili misli da se sve moze napraviti na serveru za jedan dan.Naravno da se trude koliko mogu da naprave server boljim,ali nije sve moguce to uraditi u jednom trenutku i reci:evo server radi bez bugova i sve je na svom mestu.
[Vrh] Go down
Skid

Skid


Posts : 17
Join date : 23.02.2010
Age : 49
Location : Novi Sad, Serbia

Samo trac ili istina? Empty
PostajNaslov: Re: Samo trac ili istina?   Samo trac ili istina? Icon_minitimesub vel 27, 2010 2:19 pm

Meni licno je ceo text sto je napisao poprilicno ubedljiv, pazi ja sam na Enzuri 12 sati dnevno MINIMUM, znam sve greske/mane/propuste naravno i dobre strane servera ali taj lik je pogodio svaku tacku. Narocito sto sam na "ugrozenoj" vrsti Asmodian gde ljudi non stop kukaju (naravno, ko ne bi?), a cinjenica je da je Enzura orijentisana na Elyos rasu, a Asmos-ima pomije (hahahhaa meni je smesno). Salu na stranu, server je bio OK, ali sada stvarno vise nemam sta da radim tamo kao Asmodian (imam i Elyos likove i igrivost nemoze da se uporedi sa Asmodian), sedim vec 4 nedelje i cekam da mi "poprave" karaktera koji je ubagovan, i Alathea ga jos vise sjebe, ma sta da pricam dalje.
Jos sam tamo i bicu tamo dok mi stvarno neprekipi sve od pustih obecanja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Samo trac ili istina? Empty
PostajNaslov: Re: Samo trac ili istina?   Samo trac ili istina? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Samo trac ili istina?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Aion Balkan Community :: Aion Enzura-
Forum(o)Bir: