Aion Balkan Community
Aion Balkan Community
Aion Balkan Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aion Balkan Community


 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 imamo li legiju?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
galadriel

galadriel


Posts : 10
Join date : 09.02.2010
Age : 42
Location : croatia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimepon vel 15, 2010 4:20 pm

jel imamo svoju legiju na serveru i ako imamo jel me moze netko pozvati ako ne smetam.ako me ne zelite nije bad samo da znam
[Vrh] Go down
Vujo
Admin
Admin
Vujo


Posts : 50
Join date : 21.01.2010

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 9:21 am

Imamo Legiju zove se YUGOSLAVIA cheers cheers cheers
[Vrh] Go down
https://aion-balkan.forumotion.com
galadriel

galadriel


Posts : 10
Join date : 09.02.2010
Age : 42
Location : croatia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 10:44 am

jel se mogu pridruzit?ako mogu nek me netko pm-a u igri
[Vrh] Go down
Vujo
Admin
Admin
Vujo


Posts : 50
Join date : 21.01.2010

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 2:32 pm

Pa sta ja znam sta radis ti kad te zovem niti mi se javis naravno da mozes u LEGIJU al kad se ne javljas :S
[Vrh] Go down
https://aion-balkan.forumotion.com
galadriel

galadriel


Posts : 10
Join date : 09.02.2010
Age : 42
Location : croatia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 2:38 pm

sorrry kada objavim da sam tu zatrpaju me pm ima :Snemogu disat nisam jos ni svoje skilove popravila.nemogu se pridruzit sa galadriel ali mogu sa persefony i angelinom pa bit cu u igrici s galom za pol sata pa me pm aj pa cu ih ulogirati
hvla i sorry jos jednom nije bas lako biti gm kada svima zelis udovoljiti :S
[Vrh] Go down
Srdjan

Srdjan


Posts : 11
Join date : 08.02.2010
Age : 33
Location : Serbia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 5:05 pm

Admin Vujo je napisao/la:
Pa sta ja znam sta radis ti kad te zovem niti mi se javis naravno da mozes u LEGIJU al kad se ne javljas :S

haha Laughing
[Vrh] Go down
Hammer

Hammer


Posts : 11
Join date : 08.02.2010
Age : 38
Location : Glozan,Serbia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 7:43 pm

Znamo mi da nije lako biti GM,no ipak se uvek ima vremena malo popricati sa frendovima u igri.Ako nekome treba neka pomoc oko levelovanja to mogu pitati i druge igrace,ako je nesto ozbiljno kao problem sa skilovima ili nesto drugo onda treba da se javi GM-u a ne da se dosadjuje.Toliko od mene. Surprised
[Vrh] Go down
Srdjan

Srdjan


Posts : 11
Join date : 08.02.2010
Age : 33
Location : Serbia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimeuto vel 16, 2010 8:11 pm

Znam i ja kako ti je Vujo. Administrator sam i ja, ali na tri servera u CoD2.
[Vrh] Go down
Vujo
Admin
Admin
Vujo


Posts : 50
Join date : 21.01.2010

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:26 am

znam kako je bio sam u World of Warcraft 3 godine GM
[Vrh] Go down
https://aion-balkan.forumotion.com
Vujo
Admin
Admin
Vujo


Posts : 50
Join date : 21.01.2010

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:30 am

Brate samo jedno cu ti reci mi smo sredili wow skilove,istance i drop u 1 tjedan ali bili smo TEAM brate radili smo ko ludi a ovi se zajebavaju tamo po serveru se zajebavaju stoje ko muve na mestu sam jadna BECCA radi!!!kad drugi neznaju!!!
[Vrh] Go down
https://aion-balkan.forumotion.com
Vujo
Admin
Admin
Vujo


Posts : 50
Join date : 21.01.2010

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:31 am

Natasa ti me PM-aj ako ose meni je svejedno kad ne pricas kad ti pisem :S
[Vrh] Go down
https://aion-balkan.forumotion.com
galadriel

galadriel


Posts : 10
Join date : 09.02.2010
Age : 42
Location : croatia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri vel 17, 2010 9:37 am

oprostite svi kojima nisa,m odgovorila na pm vjerujte mi radije bi razgovarala s vama neho odgovarala na neka izuzetno glupa putanja pogotovo jer nemam autorizaciju za pomoc svima imam samo ta skilove i to je to...odsada ste mi vi prioritet samo me pm ajte drugi mogu cekati a i ja cu dovi s drufim charom u igru koji nije gm i kojeg zelim u legiji.
jos jednom se ispricavam i imate pravo samo bacca radi ja sam gm samo zato jer sam joj htjela pomoc jer mi je izuzetno draga i postale smo prijateljice
toliko od mene vidimo se u igri
[Vrh] Go down
Srdjan

Srdjan


Posts : 11
Join date : 08.02.2010
Age : 33
Location : Serbia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri vel 17, 2010 3:11 pm

Galadriel i ti si GM na enzuri ?
[Vrh] Go down
Hammer

Hammer


Posts : 11
Join date : 08.02.2010
Age : 38
Location : Glozan,Serbia

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri vel 17, 2010 5:22 pm

Jeste barem neko vreme,za sada jeste GM. Very Happy
[Vrh] Go down
Antiwar

Antiwar


Posts : 5
Join date : 09.02.2010
Age : 29
Location : Croatia Cakovec

imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitimesri oľu 03, 2010 7:56 pm

Da GM je sad. Ali galadriel pa ako te neko od nas nesto pita onda prvo nama odgovori. Jednom sam cekao odgovor i nisam ga docekao. :=( imamo li legiju? Icon_bounce Nemoj se ljutiti zbog toga sta sam reko! :=) Samo kazem da ces znati drugi put. Smile))
[Vrh] Go down
Sponsored content





imamo li legiju? Empty
PostajNaslov: Re: imamo li legiju?   imamo li legiju? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
imamo li legiju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Aion Balkan Community :: Aion :: Pitanja u vezi Aiona-
Forum(o)Bir: