Aion Balkan Community
Aion Balkan Community
Aion Balkan Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aion Balkan Community


 
Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim prestavite se

Go down 
Autor/icaPoruka
Xemoli

Xemoli


Posts : 4
Join date : 01.03.2010
Age : 34
Location : Podgorica - Montenegro

Molim prestavite se Empty
PostajNaslov: Molim prestavite se   Molim prestavite se Icon_minitimepon oľu 01, 2010 7:08 pm

Pozdrav svima.

Nov sam na Aionu i serveru, i neznam puno ljudi, Vuja i Hamera sam sreo par puta ali nikog ostalog, sa Galadriel sam pricao a nisam znao da je nasa tako mislim da bi bilo red da se svi prestavimo.


Ja sam Nemanja Vukicevic - Xemoli (dogogodisnji nadimak po kome me znaju svi online frendovi i dobar dijo u rl).

Iz Crne Gore sam tacnije iz Podgorice (inace zivio na Kosovu do '99).

Nisam nacionalista i politika me nezanima ako kome smjeta odakle sam ili slicno neka to zadrzi za sebe ja ljude ne gledam po tome odakle su i koje su vjere i ocekujem da to se tako i drugi odnose prema meni.

Dugogodisnji sam igrac i obozavalac Lineage 2 , malo igrao RoM (nikad "teletabise" { "teletabisi" = WoW } i naravno sve redom single player rpg i fps, ali L2 je ostao u srcu i dusi ! cheers

Studiram softverski inzinjering i vec neko vrijeme se aktivno bavim svim sto je vezano za racunare (hardwer i softver) tako ako nekome sta mogu pomoc neka se slobodno obrati kokio mogu i znam pomocicu.

Imam u planu realizaciju gamerskog portala za nase govorno podrucije GameClub.me u cilju okupljanja malo vece gamerske zajednice ali to je vise ambicija bar za sad, traba para i vremena a trenutno mi fali oboje, a cilj je sve ili nista (ili cu biti u stanju da napravim sta sam umislio, to jest vrlo naprednu formu theme tracking-a ili necu ni objavljivati sajt What a Face ).


Neznam sta bih vam vise rekao o sebi... ako se cega sjetim dodacu.

Ocekujem odostalih da napisu bar po koju recenicu o sebi da znam skim igram Shocked



Btw Victorinox je. clown
[Vrh] Go down
http://gameclub.me
 
Molim prestavite se
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ljepo Molim izjasnite se!! :)
» Molim ljepo svi memberi da dodu na ovu stranicu da se regaju!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Aion Balkan Community :: Forum-
Forum(o)Bir: